בניית בתים מעץ הארז

ארזי עדן - עיצוב בעץ ארז 072-33-80-618  |  077-4403998  |  054-4565835  |  loghome.il@gmail.com


עבור אנשים רבים בניית בית עץ נראית דבר קשה ומסובך. אנחנו לא מסכימים - למעשה, מאמינים כי בניית הבית שלכם צריכה להיות חוויה נעימה ומתגמלת. לחברתנו יש לנו את הידע, היכולות והניסיון להפוך את תהליך בניית ביתכם לפשוטה וקלה ככל האפשר.

אנו דואגים להתאים את הבניה באופן אישי לכל לקוח, בהתאם לצרכיו ורצונותיו בדרך לבניית בית חלומותיו. בכדי להקל עליכם ולעשות קצת סדר בראש, ריכזנו עבורכם את ארבעת השלבים המקדימים בתהליך בניית ביתכם:

1. הגדירו את אורח החיים שלכם
לפני הכנת התוכניות לבית חשבו מהם הצרכים העכשוויים והעתידיים שלכם. הכינו רשימה על אורח חייכם, דרישותיכם וההתנהלות היום יומית.

לאחר מכן, תוכלו לפנות לאדריכל מטעמכם או לעשות זאת דרכנו באמצעות תוכניות מוכנות שקיימות אצלנו. ההבדלים בין הצרכים של כל אחד ואחת משתנה בהתאם להרכב המשפחתי - משפחות צעירות עם ילדים יהיו צרכים שונים מזוגות מבוגרים או השימוש שנעשה בבית - בית נופש או בית המיועד להשכרה.

2. בנו תוכנית לפי תקציב
לאחר הגדרת הצרכים והמטרות שלשמם אתם בונים את הבית מגיע שלב התכנון. בשלב זה עליכם לבדוק מהו תקציבכם ולפיו לבצע את התכנון. תפקידנו הוא להתאים לכם בית שיתאים לתקציבכם וכמובן לכל הצרכים והדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר. היתרון שלנו, הוא שקיים לנו מאגר רחב תוכניות מוכנות שניתן לבצע בהם שינויים בחלוקה הפנימית ולהתאים אותו באופן אישי לכל לקוח.

בשלב זה, חשוב מאוד לספק לחברת הבניה פרטים רבים ככל האפשר בנוגע למפרט הטכני כדי שהם יוכלו לספק לכם אומדן עלויות קרוב ומדויק עד כמה שניתן לתקציב שלך בפועל.

3. חשבו על חסכון הוצאות עתידי
כולם יודעים כי עלויות והוצאות האנרגיה בבתים הן גבוהות מאוד, לכן חשוב לשים דגש על בחירת בית שיחסוך לכם בצריכת האנרגיה עד כמה שניתן.
 

החיסכון בא לידי ביטוי בבחירת חומר הבניה של המעטפת החיצונית של הבית ורמת הבידוד שהוא מספק, בחירת חלונות ודלתות עם בידוד ברמה גבוהה ועוד. מרבית האנשים אינם מבינים כי השקעה בחומרים איכותיים יביאו לחיסכון משמעותי ביותר בהוצאות העתידיות והשוטפות של הבית. בנוסף לכך, חיסכון באנרגיה מסייע לשמירה על סביבה ירוקה.

4. בחירת החברה שתבנה את ביתכם
לאחר שבדקת את אורח חיים שלך ועשית רשימה של הצרכים שלך, הגיע הזמן למצוא חברה שתבנה את ביתכם. היתרון שלנו, הוא ששיטת הבניה שלנו היא מאוד קלה ופשוטה. במידה ותרצו לחסוך עלויות של עבודה, חברתנו גם מציעה קיטים לבניה עצמית. בעזרת הדרכה וכלי פשוטים תוכלו לבנות בעצמכם.

עץ הארז הוא העץ הטוב והאיכותי לבניה, תכונותיו הייחודיות מקנות לו ייתרון רב על פני סוגי עץ אחרים וסוגי בניה אחרים בפרטים. רמת הבידוד שלו היא הגבוה ביותר. בנוסף, אנו מספקים חלונות עץ של החברות המובילות ביותר בעולם עם רמת בידוד גבוהה ביותר. אנו מספקים ללקוחותינו בניית בית עץ איכותי מחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק, המספקת תמורה מלאה להשקעה הכספית בצורה שגם תחסוך כסף גם לטווח הרחוק.

נשמח לעמוד לשירותכם,
חברת ארזי עדן לוג הום בע"מ
 

בניית בית- 4 השלבים המקדימים

 


ארזי עדן - עיצוב בעץ ארז 
072-2367727
077-4403998
054-4565835
loghome.il@gmail.com

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו עוד היום 072-2367727 או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

ארזי עדן - עיצוב בעץ ארז 072-33-80-618  |  077-4403998  |  054-4565835  |  loghome.il@gmail.com

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו עוד היום 072-33-80-618 או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

פרוייקטים

פרגולות ודקים

חיפוי קירות

 

ריהוט ומוצרי גינה

 

הוט טאב וסאונות

מאמרים

צימרים ובתי עץ

מיוחדים