בניית בתים מעץ הארז

ארזי עדן - עיצוב בעץ ארז 072-33-80-618  |  077-4403998  |  054-4565835  |  loghome.il@gmail.com


כאשר מתכננים לבנות בית, עולה השאלה איזה סוג של בית לבנות אם זה בית מאבן או בלוקים ובין אם זה בית מעץ. כל אחד בודק את היתרונות והחסרונות של כל בניה, ולבסוף בוחר את מה שהכי מתאים לו.

חברת ארזי עדן לוג הום בע"מ, מתמחה בבניית בתי עץ, ובעלת ידע וניסיון של כ-25 שנים בתחום. אנו בונים בשיטה אמריקאית.

אז כפי שאמרנו, ההחלטה שלכם בבניית בית חלומותיכם, דורשת מכם הרבה מחשבה ובדיקה על מה הכי כדאי, אז אנו כאן כדי לספר לכם על היתרונות של בניית בתי עץ על פני סוגי בניה אחרים. אז למה דווקא בית מעץ?

בניה מהירה
בניית בתי עץ, בהשוואה לבנייה הקונבנציונאלית (בלוקים) מהירה ביותר. הבנייה של בית עץ לוקחת זמן קצר במיוחד, וזאת בשל שיטת הבנייה הקלה והמהירה. שיטה זו אינה מצריכה שלבים רבים כמו בבניה הרגילה שלוקחת זמן רב. הקמת בית מעץ קומפלט מיסודות ועד מפתח יכול לקחת עד 6 חודשים.

בניה ירוקה
בנייה בעץ, נחשבת כבניה ירוקה, כיוון שאינה מזהמת את הסביבה ואינה מותירה פסולת בניין אשר קיימות בשיטות בנייה אחרות. בית מעץ משתלב בהרמוניה עם הטבע, והעץ חוזר אל מקומו הטבעי ובכך אנו חוסכים בזיהום האוויר הסביבתי.

חשוב להדגיש – העצים שמייבאת חברת ארזי עדן לוג הום בע"מ, מיובאים מארה"ב וקנדה, מיערות אשר נמצאים תחת פיקוח ועוברים ייעור מחדש.

חיסכון באנרגיה
בתי עץ שלנו נבנים מלוגים מעץ מלא מסוג ארז. בהשוואה לחומרי בניה אחרים כמו בלוקים, עץ הינו חומר גלם הידוע בתכונתו כמבודד תרמי, ובייחוד עץ הארז אשר מבודד מטבעו. דבר זה, עוזר לשמור על בית קריר בקיץ, וחמים בחורף ובשל כך השימוש בחשמל לחימום וקירור הבית הוא מועט, ולכן חוסך בצריכת האנרגיה ובעלויות.
 

עמיד בפני רטיבות ומזיקים
עץ הארז, שממנו נבנים הבתים שלנו ידוע בתכונותיו כעמיד בפני רטיבות ודוחה מזיקים וטרמיטים. עץ הארז הוא הטוב ביותר לבניה חיצונית כיוון שמתאים לכל תנאי מזג האוויר, והוא העץ המומלץ ביותר לשימוש במגע עם מים, ולכן הוא מתאים מאוד לאקלים הישראלי שידוע כבעל לחות גבוהה.

כמו כן, עץ הארז עמיד גם למגע קרני השמש, וצבעו אינו דוהה או מתקלף, ולכן התחזוקה שלו היא מינימלית ובעלות נמוכה ביותר אחת לכמה שנים. בית מעץ ארז יכול להחזיק לאורך שנים רבות ללא טיפול.

עמידות בפני אש ועשן
עפ"י התקנים האמריקאים לבטיחות באש בענף הבניה, עץ הארז ממוקם במקום הגבוה ביותר בהשוואה לסוגי עץ אחרים. התקנים בארה"ב הציבו את הדירוג המקסימאלי ל-200 להתפשטות להבה עבור ציפויי קיר ותקרה פנימיים ברוב המבנים. הדירוג להתפשטות להבה עבור עץ הארז הוא 69 בלבד(דירוג רמה II). כמו כן, התקנים בארה"ב הציבו את הסיווג המקסימאלי להתפתחות עשן לציפויי קיר ותקרה פנימיים ברוב המבנים ל- 450. הסיווג להתפתחות עשן של עץ הארז הוא 98.

עמידות בפני רעידות אדמה
העץ הינו חומר גמיש מטבעו, ולכן אינו נסדק ועמיד בפני תזוזות, ועל כך גם נוסיף את יתרונותיו של עץ הארז כעץ הידוע בחוסנו ועמידותו לאורך שנים.

הוא אינו נסדק ואינו מתפתל כמו סוגי עץ אחרים. הגמישות של העץ הופכת את בית העץ לעמיד יותר בפני רעידות אדמה, בהשוואה לבתים הנבנים מחומרים אחרים מה שהופך את בתי העץ למקום בטוח לשהות בו בזמן רעידת אדמה, מבלי לחשוש מקריסתו. זו גם הסיבה שבארה"ב בניית בתי עץ הינו ענף מבוקש מאוד לאורך שנים.

למה דווקא בית עץ של חברת "ארזי עדן לוג הום בע"מ"?

חברתנו בעלת וותק, ידע וניסיון רב בתחום הבניה בעץ. אנו עובדים בשיטה אמריקאית ייחודית, בשיתוף עם החברה האמריקאית בעלת השם העולמי "קטדין סידר לוג הום".

אנו שמים דגש על איכות ורוצים לבנות לכם בית שיחזיק לאורך מאות שנים, ולכן אנו משתמשים בעץ הטוב והעמיד ביותר לבניה.

חברת ארזי עדן לוג הום בע"מ שמה דגש על מקצועיות, מתן יחס אישי לכל לקוח, עמידה בזמנים ואיכות ללא פשרות.

לכן, אם אתם מעוניינים לבנות בית עץ, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר המותאמת במיוחד עבורכם. נשמח לתת לכם את כל המידע הדרוש עד הפרטים הטכניים הקטנים, בדרך לבניית בית חלומותיכם.
מפרט טכני - בתי עץ

נשמח לעמוד לשירותכם,
חברת ארזי עדן לוג הום בע"מ
 

למה דווקא בית מעץ

 


ארזי עדן - עיצוב בעץ ארז 
072-2367727
077-4403998
054-4565835
loghome.il@gmail.com

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו עוד היום 072-2367727 או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

ארזי עדן - עיצוב בעץ ארז 072-33-80-618  |  077-4403998  |  054-4565835  |  loghome.il@gmail.com

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו עוד היום 072-33-80-618 או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

פרוייקטים

פרגולות ודקים

חיפוי קירות

 

ריהוט ומוצרי גינה

 

הוט טאב וסאונות

מאמרים

צימרים ובתי עץ

מיוחדים